Diş Tedavisi & Diş Estetiğinde Siz ve aileniz için en iyi hizmet

Her zaman memnuniyetinizi sağlamak için çabalarken, tüm sağlık ve psikolojik ihtiyaçlarınızı karşıladığımız 5 yıldızlı bir tedavi konaklaması sunuyoruz.

Estetik ve Diş Hekimliğinde hizmetlerimiz

Diş hekimliği hizmetlerimizi üst düzeyde profesyonellik ve kalite ile sunuyor, en iyi sonuçları alacağınızın garantisini veriyoruz.

Gülüşlerdeki odak nokta olan dişlerin estetik görünmesi en çok motive eden detaylardandır. Güzel bir gülüş ve çene hattı her zaman en şık aksesuar olabilir. Ancak kimi durumlarda diş kaybı nedeniyle bu estetik gülüşleriniz eksilmesin. Diş çekimi yaptıktan sonra uzun süreli diş kaybı yaşayabilirsiniz. Çekilen diş yerine yapılan tedaviler sayesinde bu sorunun artık önüne geçebilirsiniz.

İmplant tedavisi, diş hekimlerinin ağız yapınıza özel olarak ürettiği dişin bölgeye doğru tekniklerle yerleştirilmesi işlemidir. İmplantta kullanılan malzeme titanyum vidalardır. Bu derin vidalar çekim yapılan dişin köküne birtakım tekniklerle yerleştirilir. Hastanın da hekimin verdiği yönerge ve tavsiyelere uymasıyla kısa sürede iyileşme gözlenir. Bu noktada hastaların sıkça sorduğu sorular arasında çekim yapıldıktan ne kadar süre sonra implant tedavisinin gerçekleşebileceği olur. Neyse ki yeni tedavi yöntemleri sayesinde artık hastalardan 3-6 ay boyunca iyileşme beklenmeden işlem yapılabilir.

İnsanlık tarihinden itibaren beğenilmek, daha çekici ve güzel görünmek hep önemli olmuştur. Göze hoş gelen bir fiziğe sahip olmak, orantılı hatlara sahip olmak herkesin isteyeceği, hayalini kurduğu şeylerdir. Diş hekimliğinde de estetik arayışlar, daha kusursuz gülüşlere sahip olma isteği, bembeyaz ve etkileyici dişlere sahip olma arzusu son yıllarda giderek artmaktadır. İnsanlar her zaman fiziksel olarak beğendikleri, örnek aldıkları kişilere benzeme eğilimindedirler. Bu sebepledir ki diş hekimliğinde son yıllarda “Hollywood Smile” yani “Hollywood Gülüşü” diye bir kavram ortaya çıkmıştır.

Kanal tedavisi çoğunlukla ağrılı bir uygulama olarak görüldüğünden, çoğu hasta tedavi sürecini erteleme eğilimindedir.  Ancak, modern teknikler sayesinde kök kanallar bir ya da iki seans sonunda nispeten ağrısız ve konforlu bir şekilde tedavi edilebilir. Genel kanının aksine, hastalar kanal tedavisi sırasında ağrı hissetmez. Ağrının hissedildiği durumlarda da bu ağrının bölgedeki enfeksiyondan kaynaklandığı söylenebilir. Kanal tedavisinin amacı hastaları rahatsız eden ağrıları ortadan kaldırmaktır. Tedavi; diş ve çevre dokularının etkili bir şekilde uyuşturulmasıyla başlar ve ortalama 45 dakika içinde seans tamamlanır. Hastaların tedavi sürecini ertelemesi diş kökündeki dokularda enfeksiyon oluşumuna neden olabilir. Bu durum da kemik ve diş kaybına yol açabilir.

Zirkonyum Kaplama Nasıl Yapılır?

Zirkonyum kaplama nasıl yapılır sorusu zirkonyum kaplama yaptırmayı düşünen pek çok kişinin cevabını merak ettiği bir sorudur. Zirkonyum, özellikle son günlerde diş kaplama tedavisinde sıklıkla tercih edilen bir materyaldir. Ağız ve diş sağlığı konusunda yaşanan gelişmelerden biri olan zirkonyum diş kaplama, zirkonya olarak bilinen zirkonyum oksit maddesi klasik porselen köprü metal – gri renkli diş kaplama yerine uygulanan alaşımdır. En büyük özelliği beyaz renkli olması ve diş rengine daha uyumlu olmasıdır. Kaybedilen diş dokusunda dolgu maddesi olarak kullanılmaktadır.

MediAvrupa Estetik

Diş hekimliğinde etkileyici sonuçlar elde ediyor ve hastalarımızın yüzünü güldürüyoruz.

Hastalarımızın memnuniyetini sağlamak için çalışır ve beklentilerini aşan sonuçlar elde etmek için özveri ile çalışırız.

Tüm diş hizmetleri tek bir yerde

Hastalarımıza aradıkları rahatlığı ve sonuçları alabilmeleri için büyük önem veriyor ve onlara büyük önem veriyoruz.

حشو الأسنان بالليزر
FISSÜR ÖRTÜCÜ UYGULAMASI
Diş çürüklerinin genellikle başladığı nokta olan “fissür” yani dişin çiğneyici yüzeyinde bulunan çatlaklar; fissür örtücülerle kapatılarak dişte çürük oluşumu başlamadan önlem alınabilir.
foto_upload_1138888744
İMPLANT TEDAVISI
Diş implantı tedavisi, diş eksikliklerinin tedavisinde bilinen en iyi ve modern diş tedavi yöntemidir. Yeni ve teknolojik materyaller sayesinde günümüzde diş implantı tedavisi daha kolay
zirkonyum-kaplama-nasil-yapilir-scaled
ZIRKONYUM DIŞ KAPLAMA
Sıcağa dayanıklı, renk geçirgenliği olan beyaz renkte, diş yapımında kullanılan dayanıklı bir maddedir.
kanal-tedavisi-75113_b
KANAL TEDAVISI
Kanal tedavisi çoğunlukla ağrılı bir uygulama olarak görüldüğünden, çoğu hasta tedavi sürecini erteleme eğilimindedir.
Depositphotos 14356123 l 2015 500x500 1 1200x900 1
GUMMY SMILE
Gülme yüz kaslarını kullanarak meydana gelen yüz ifadelerinin belki de en önemlilerinden birisidir. Kendine güven duygusunun ilk anahtarı
Lamine-dis-kaplama
LAMINE KAPLAMA
Lamine diş kaplama, diş üzerinde en az törpüleme yapıldıktan sonra dişin kaplandığı bir kaplama yöntemidir
dis-eti-estetigii-pembe-estetik
PEMBE ESTETIK (DIŞ ETI ESTETIĞI)
Pembe estetik uygulamaları yelpazesinde ağırlıklı olarak diş etlerinde yaşanan sorunları ortadan kaldırıyoruz.
اسعار-زراعة-الاسنان-الفورية-في-تركيا-2
HOLLYWOOD GÜLÜŞÜ
Hollywood starlarından esinlenilen bir gülüş tasarımıdır. Hollywood Gülüşü Fiyatları 2022 yılında işlemin yöntemine göre belirlenir.
inlay
DOLGU TEDAVILERI
Dolgu, çürük sebebi ile zarar görmüş bir dişe veya dişlerinize eski fonksiyonuna ve görünümüne kazandıran bir yöntemdir.
Diş-Kaplamalarının-Avantajları-Nelerdir
PORSELEN KAPLAMA
Dişleri porselen kaplamak, dişte yer alan estetiği bozucu harsların ortadan kaldırılması için uygulanan yöntemdir.
sedasyon
SEDASYON ANESTEZI ALTINDA DIŞ TEDAVILERI
Sedasyon uygulamaları ile diş tedavisi genellikle diş hekimi fobisi ve korkusundan dolayı ertelenen tedavilerinin bir anestezi çeşidi olduğundan kolaylıkla
Sinus-lift-Sinus-kaldirma
SINÜS LIFTING
Sinüs Kaldırma (lifting) cerrahi yollarla, çeşitli nedenlerle eriyen çene kemiğini yoğunlaştırmak veya eksik görülen yerlerde yeni kemik oluşumunu sağlamak için kullanılan bir ek cerrahi tekniktir.
gece plagi kullanimi
ŞEFFAF PLAK
görünmez diş teli olarak da bilinen ortodonti tedavisinde kullanılan bir malzemedir. Şeffaf plak tedavisi estetik sorunu olan dişlerde uygulanan bir tedavi yöntemidir
hsgm_resim_3
FLUROID UYGULAMASI
Flor elementi, dişin sert dokuları olan mine ve dentinin doğal yapısında (ultrastürktüründe), florapatit kristalleri formunda bulunur.
ortodonti-tedavi-nedir-1550090317-1558x930
DIŞ TELI UYGULAMALARI
Ortodonti diş ve yüz bozukluklarının önlenmesi, teşhis edilmesi, ve tedavisi ile uğraşan bölümdür.
AdobeStock_291599892-e1584464052569
DIŞ BEYAZLATMA
Ön dişlerdeki renk bozuklukları, önemli bir estetik problemdir. Günümüzde, modern toplumlarda yaşayan kişiler, diş estetiğini, yüz estetiği ve sosyal başarıyla bağdaştırmaktadır.
dis-tas-temizligi-jpg1631661145.17654
DIŞ TAŞI TEMIZLIĞI
Diş taşı temizliğinde genellikle ilk olarak diş ipi kullanılmaktadır. Diş ipi ile diş taşı temizliği yapmak hem diş taşı oluşumunu azaltmak hem de derinlemesine diş temizliği yapmak açısından faydalı olacaktır
88-1200x900
DIŞ ETI ÇEKILMESI
Sert kıllara sahip bir diş fırçası mı kullanıyorsunuz? Dişlerinizi çok güçlü bir şekilde mi fırçalıyorsunuz? Düzenli olarak diş ipi kullanmayı ihmal mi ediyorsunuz?
bilgisayarlı-gülüş-tasarımı-kahraman-ortodonti
DIJITAL GÜLÜŞ TASARIMI
Tasarımın yapılıp size ağız içinde gösterilmesi ortalama 2 seans sürer. İlk seansta kayıtlarınız alınır, ikinci seansta ise “Mock Up” adını verdiğimiz uygulama ile bu tasarım ağız içinde size gösterilir.
20’lik-Dişler-Kabusunuz-Olmasın
GÖMÜLÜ DIŞ ÇEKIMI
Gömülü diş iki farklı anlam ifade edebilir: Ya ağız içinde çıkması için yeterince alan olmadığı için çıkamayan bir diştir, ya da yanlış yönde, yanlış pozisyonda
genel-anestezi-ile-dis-tedavisi-rehberi
GENEL ANESTEZI ALTINDA DIŞ TEDAVILERI
Genel anestezi ile diş tedavisi hasta olan kişinin tedavi sırasında ağrı hissetmemesi ve diş hekiminin rahat hareket edebilmesi için uygulanmaktadır.

Estetik Tedavi İstatistikleri

0 +

Toplam işlem

0 +

Bayan Hasta Sayısı

0 +

Erkek Hasta Sayısı

0 +

Hasta sayısı

0 +

Cerrahi operasyon

0 +

Saç ekim sayısı

en güçlü sonuçlar

Operasyon Medi Avrupa Estetik öncesi ve sonrası

Yardım ve SSS

Genel Soru

Estetik amaçlı yapılan ameliyatların sayısı her yıl artmaya devam ediyor. Medikal teknolojilerin gelişiminin de etkisiyle vücudun birçok bölgesine estetik operasyonlar yapmak mümkün hale gelmiştir.
Yüz, kozmetik işlemler için vücudun en sık kullanılan kısmıdır. Özellikle rinoplasti ülkemizde yaygın olarak uygulanmaktadır. Meme, kalça ve karın ameliyatları günümüzde en çok tercih edilen estetik operasyonlar arasında yer almaktadır.
Bu soru ve cevaplarımızda sizlere ülkemizde sıklıkla uygulanan estetik ameliyatlardan bazıları hakkında detaylı fakat tam olmayan bilgiler vereceğiz.

Organik saç ekimi, Estetik International laboratuvarlarının ürünü olarak, saç ekiminin değer taşı kıl köklerinin, tamamına yakınının sağlıklı bir şekilde çıkmasını sağlayan bir tekniktir.

Klasik anlamda yapılan bir saç ekimi işleminde, donör alandan alınan sağlıklı kıl kökleri, saçtan yoksun bölgeye transfer edilir. Fakat burada saçtan yoksun bölgenin yani tarlanın, tohum olarak itelendirebileceğimiz sağlıklı saç köklerini kabul etme, verimli ürün çıkarma işlevini göz ardı etmemek gerekiyor. Kısaca tarlanın toprağı ne kadar iyi ise, sağlıklı tohumlarla birleşince vereceği ürün kalitesi de bir o kadar iyi olacaktır. Bu nedenle, öncelikli olarak saçtan yoksun bölgenin beslenmesi ve kuvvet kazandırılması gerekiyor ki, istediğimiz verimi alabilelim.

Tıp dilinde burun estetiği, Rinoplasti olarak kullanılır ve burnun yeniden şekillendirilmesi manasına gelir. Sadece burnun yeniden şekillendirilmesin de değil, doğum kusurları veya sonradan oluşmuş travmalar sebebiyle fonksiyon kayıpları yaşayan burunlar için gerçekleştirilen cerrahi işlemlerdir.

 

Tıp dilinde burun estetiği, Rinoplasti olarak kullanılır ve burnun yeniden şekillendirilmesi manasına gelir. Sadece burnun yeniden şekillendirilmesin de değil, doğum kusurları veya sonradan oluşmuş travmalar sebebiyle fonksiyon kayıpları yaşayan burunlar için gerçekleştirilen cerrahi işlemlerdir.

 

Tıp dilinde burun estetiği, Rinoplasti olarak kullanılır ve burnun yeniden şekillendirilmesi manasına gelir. Sadece burnun yeniden şekillendirilmesin de değil, doğum kusurları veya sonradan oluşmuş travmalar sebebiyle fonksiyon kayıpları yaşayan burunlar için gerçekleştirilen cerrahi işlemlerdir.

 

Öncelikle burun estetiği operasyonunuzu yapacak olan cerrahla bir araya gelerek muayeneniz yapılır ve gerçekçi beklentiler üzerine yoğunlaşarak planlama yapılır. Burun ve yüz hattınıza uygun olan burun estetiği tekniği belirlenir. Bu sırada doktorunuz size operasyon öncesinde yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken konulara dair bilgiler aktarır. Burun estetiği için kararlaştırılan güne kadar doktorunuza kafanıza takılan herhangi bir soru için ulaşmanız mümkündür.

 

Organik saç ekimi, Estetik International laboratuvarlarının ürünü olarak, saç ekiminin değer taşı kıl köklerinin, tamamına yakınının sağlıklı bir şekilde çıkmasını sağlayan bir tekniktir.

Klasik anlamda yapılan bir saç ekimi işleminde, donör alandan alınan sağlıklı kıl kökleri, saçtan yoksun bölgeye transfer edilir. Fakat burada saçtan yoksun bölgenin yani tarlanın, tohum olarak itelendirebileceğimiz sağlıklı saç köklerini kabul etme, verimli ürün çıkarma işlevini göz ardı etmemek gerekiyor. Kısaca tarlanın toprağı ne kadar iyi ise, sağlıklı tohumlarla birleşince vereceği ürün kalitesi de bir o kadar iyi olacaktır. Bu nedenle, öncelikli olarak saçtan yoksun bölgenin beslenmesi ve kuvvet kazandırılması gerekiyor ki, istediğimiz verimi alabilelim.

Tıp dilinde burun estetiği, Rinoplasti olarak kullanılır ve burnun yeniden şekillendirilmesi manasına gelir. Sadece burnun yeniden şekillendirilmesin de değil, doğum kusurları veya sonradan oluşmuş travmalar sebebiyle fonksiyon kayıpları yaşayan burunlar için gerçekleştirilen cerrahi işlemlerdir.

 

Öncelikle burun estetiği operasyonunuzu yapacak olan cerrahla bir araya gelerek muayeneniz yapılır ve gerçekçi beklentiler üzerine yoğunlaşarak planlama yapılır. Burun ve yüz hattınıza uygun olan burun estetiği tekniği belirlenir. Bu sırada doktorunuz size operasyon öncesinde yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken konulara dair bilgiler aktarır. Burun estetiği için kararlaştırılan güne kadar doktorunuza kafanıza takılan herhangi bir soru için ulaşmanız mümkündür.

 

Öncelikle burun estetiği operasyonunuzu yapacak olan cerrahla bir araya gelerek muayeneniz yapılır ve gerçekçi beklentiler üzerine yoğunlaşarak planlama yapılır. Burun ve yüz hattınıza uygun olan burun estetiği tekniği belirlenir. Bu sırada doktorunuz size operasyon öncesinde yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken konulara dair bilgiler aktarır. Burun estetiği için kararlaştırılan güne kadar doktorunuza kafanıza takılan herhangi bir soru için ulaşmanız mümkündür.

 

Öncelikle burun estetiği operasyonunuzu yapacak olan cerrahla bir araya gelerek muayeneniz yapılır ve gerçekçi beklentiler üzerine yoğunlaşarak planlama yapılır. Burun ve yüz hattınıza uygun olan burun estetiği tekniği belirlenir. Bu sırada doktorunuz size operasyon öncesinde yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken konulara dair bilgiler aktarır. Burun estetiği için kararlaştırılan güne kadar doktorunuza kafanıza takılan herhangi bir soru için ulaşmanız mümkündür.

 

Organik saç ekimi, Estetik International laboratuvarlarının ürünü olarak, saç ekiminin değer taşı kıl köklerinin, tamamına yakınının sağlıklı bir şekilde çıkmasını sağlayan bir tekniktir.

Klasik anlamda yapılan bir saç ekimi işleminde, donör alandan alınan sağlıklı kıl kökleri, saçtan yoksun bölgeye transfer edilir. Fakat burada saçtan yoksun bölgenin yani tarlanın, tohum olarak itelendirebileceğimiz sağlıklı saç köklerini kabul etme, verimli ürün çıkarma işlevini göz ardı etmemek gerekiyor. Kısaca tarlanın toprağı ne kadar iyi ise, sağlıklı tohumlarla birleşince vereceği ürün kalitesi de bir o kadar iyi olacaktır. Bu nedenle, öncelikli olarak saçtan yoksun bölgenin beslenmesi ve kuvvet kazandırılması gerekiyor ki, istediğimiz verimi alabilelim.

Tıp dilinde burun estetiği, Rinoplasti olarak kullanılır ve burnun yeniden şekillendirilmesi manasına gelir. Sadece burnun yeniden şekillendirilmesin de değil, doğum kusurları veya sonradan oluşmuş travmalar sebebiyle fonksiyon kayıpları yaşayan burunlar için gerçekleştirilen cerrahi işlemlerdir.

 

Öncelikle burun estetiği operasyonunuzu yapacak olan cerrahla bir araya gelerek muayeneniz yapılır ve gerçekçi beklentiler üzerine yoğunlaşarak planlama yapılır. Burun ve yüz hattınıza uygun olan burun estetiği tekniği belirlenir. Bu sırada doktorunuz size operasyon öncesinde yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken konulara dair bilgiler aktarır. Burun estetiği için kararlaştırılan güne kadar doktorunuza kafanıza takılan herhangi bir soru için ulaşmanız mümkündür.

 

Öncelikle burun estetiği operasyonunuzu yapacak olan cerrahla bir araya gelerek muayeneniz yapılır ve gerçekçi beklentiler üzerine yoğunlaşarak planlama yapılır. Burun ve yüz hattınıza uygun olan burun estetiği tekniği belirlenir. Bu sırada doktorunuz size operasyon öncesinde yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken konulara dair bilgiler aktarır. Burun estetiği için kararlaştırılan güne kadar doktorunuza kafanıza takılan herhangi bir soru için ulaşmanız mümkündür.

 

Öncelikle burun estetiği operasyonunuzu yapacak olan cerrahla bir araya gelerek muayeneniz yapılır ve gerçekçi beklentiler üzerine yoğunlaşarak planlama yapılır. Burun ve yüz hattınıza uygun olan burun estetiği tekniği belirlenir. Bu sırada doktorunuz size operasyon öncesinde yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken konulara dair bilgiler aktarır. Burun estetiği için kararlaştırılan güne kadar doktorunuza kafanıza takılan herhangi bir soru için ulaşmanız mümkündür.

 

Organik saç ekimi, Estetik International laboratuvarlarının ürünü olarak, saç ekiminin değer taşı kıl köklerinin, tamamına yakınının sağlıklı bir şekilde çıkmasını sağlayan bir tekniktir.

Klasik anlamda yapılan bir saç ekimi işleminde, donör alandan alınan sağlıklı kıl kökleri, saçtan yoksun bölgeye transfer edilir. Fakat burada saçtan yoksun bölgenin yani tarlanın, tohum olarak itelendirebileceğimiz sağlıklı saç köklerini kabul etme, verimli ürün çıkarma işlevini göz ardı etmemek gerekiyor. Kısaca tarlanın toprağı ne kadar iyi ise, sağlıklı tohumlarla birleşince vereceği ürün kalitesi de bir o kadar iyi olacaktır. Bu nedenle, öncelikli olarak saçtan yoksun bölgenin beslenmesi ve kuvvet kazandırılması gerekiyor ki, istediğimiz verimi alabilelim.

Tıp dilinde burun estetiği, Rinoplasti olarak kullanılır ve burnun yeniden şekillendirilmesi manasına gelir. Sadece burnun yeniden şekillendirilmesin de değil, doğum kusurları veya sonradan oluşmuş travmalar sebebiyle fonksiyon kayıpları yaşayan burunlar için gerçekleştirilen cerrahi işlemlerdir.

 

Öncelikle burun estetiği operasyonunuzu yapacak olan cerrahla bir araya gelerek muayeneniz yapılır ve gerçekçi beklentiler üzerine yoğunlaşarak planlama yapılır. Burun ve yüz hattınıza uygun olan burun estetiği tekniği belirlenir. Bu sırada doktorunuz size operasyon öncesinde yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken konulara dair bilgiler aktarır. Burun estetiği için kararlaştırılan güne kadar doktorunuza kafanıza takılan herhangi bir soru için ulaşmanız mümkündür.

 

Öncelikle burun estetiği operasyonunuzu yapacak olan cerrahla bir araya gelerek muayeneniz yapılır ve gerçekçi beklentiler üzerine yoğunlaşarak planlama yapılır. Burun ve yüz hattınıza uygun olan burun estetiği tekniği belirlenir. Bu sırada doktorunuz size operasyon öncesinde yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken konulara dair bilgiler aktarır. Burun estetiği için kararlaştırılan güne kadar doktorunuza kafanıza takılan herhangi bir soru için ulaşmanız mümkündür.

 

Öncelikle burun estetiği operasyonunuzu yapacak olan cerrahla bir araya gelerek muayeneniz yapılır ve gerçekçi beklentiler üzerine yoğunlaşarak planlama yapılır. Burun ve yüz hattınıza uygun olan burun estetiği tekniği belirlenir. Bu sırada doktorunuz size operasyon öncesinde yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken konulara dair bilgiler aktarır. Burun estetiği için kararlaştırılan güne kadar doktorunuza kafanıza takılan herhangi bir soru için ulaşmanız mümkündür.

 

John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Previous
Next
Scroll to Top